Dziękujemy!

Twoja składka Członkowska została przesłana na nasze konto. Dziękujemy!


Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi materiałami na stronie:

 • Ankieta

  Drodzy Członkowie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa, Zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety dotyczącej obecnej i przyszłej działalności naszego Towarzystwa. https://www.surveymonkey.com/r/ZLDTG2J Zebrane odpowiedzi pozwolą na łatwiejszą komunikację i na skoncentrowanie działań na najbardziej istotnych dla członków aktywnościach. Dziękujemy bardzo z poświęcony czas.


 • Spotkanie z Prezesem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED

  W imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa (PTChK) serdecznie zapraszamy przedstawicieli firm na wspólne spotkanie z Prezesem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED, panem Arkadiuszem Grądkowskim i reprezentantami Zarządu PTChK. Spotkanie odbędzie się w dniu 16 listopada o godzinie 14 w Hotelu Radisson Suites, ul. Chmiela 10, 80-748, Gdańsk.


 • X Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa – zaproszenie

  X Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa – zaproszenie

  Cieszymy się, że możemy ogłosić, że Polskie Towarzystwo Chirurgii Kręgosłupa organizuje kolejny, już X Zjazd Naukowy, którego hasło przewodnie brzmi: „Chirurgia kręgosłupa. Gdzie jesteśmy? Dokąd zmierzamy?”. Spotkanie odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2023 roku w malowniczym Gdańsku. Zjazd będzie okazją do przedstawienia najnowszych osiągnięć w dziedzinie chirurgii kręgosłupa, wymiany doświadczeń i wiedzy, jak również…